S obrannými spreji jsem začal podnikat v roce 1994, kdy jsem do České republiky dovezl ze Spojených států amerických první várku obranných pepřových sprejů značky Equalizer. O rok později jsem českému trhu nabídl pěnovou verzi obranných sprejů, které jsem vymyslel obchodní název STOPER, který se stal 1. pěnovým sprejem na Českém trhu. Díky svým dlouholetým zkušenostem a neustálé snaze najít ten nejlepší obranný prostředek na trhu, jsem se stal specialistou na obranné spreje. Nyní již více než 20 let nabízím vysoce kvalitní obranné pepřové spreje, které si můžete objednat rychle a jednoduše online ve verzích tekuté střely, aerosolu a pěny.

Marcel Šedivý s. r. o.

V roce 2011 se změnila forma podnikání na společnost s ručením omezeným. V současné době je společnost Marcel Šedivý, s. r. o., dodavatelem obranných sprejů vlastních značek STOPER2, K FOG2, EQUALIZER2, přičemž označení číslem 2 představuje druhou vylepšenou řadu.

Distribuci jsme schopni zajistit v rámci celé České republiky a na Slovensku. Součástí spolupráce je i odborná konzultace jak pro profesionály, tak pro běžné koncové spotřebitele. Neváhejte se na nás obrátit se svými dotazy!

Marcel Šedivý, majitel společnosti

Kontaktujte mě pro více informací